Kontakt

Zespół ds. Naboru i Promocji Funduszu Małych Projektów

 

   

 

Emilia Szczygieł-Lembicz - Kierownik Zespołu ds. Naboru i Promocji FMP
Tel. 91 486 29 10, pok. 152
e.szczygiel-lembicz@pomerania.org.pl

 

 

 

 

 

 

 

 

Aleksandra Warska - Główny Specjalista ds. Naboru i Promocji FMP
Tel. 91 486 29 10, pok. 152
ola.warska@pomerania.org.pl

 

 

 

 

 

 

Zespół ds. Wdrażania Projektów Funduszu Małych Projektów


 

 

Magdalena Świst - Kierownik Zespołu ds. Wdrażania Projektów FMP
Tel. 91 486 08 23, pok. 160
magda.swist@pomerania.org.pl

 

 

 

 

 

 

 

 

Julia Leśniewska - Główny Specjalista ds. Wdrażania Projektów FMP
Tel. 91 486 08 23, pok. 160
julia.lesniewska@pomerania.org.pl

 

 

 

 

 

 

  

 

Katarzyna Wnuk - Główny Specjalista ds. Wdrażania Projektów FMP
Tel. 91 486 08 23, pok. 159
katarzyna.wnuk@pomerania.org.pl

 

 

 

 

 

 

 

 

Monika Działoszewska-Gizicka - Specjalista ds. Wdrażania Projektów FMP
Tel. 91 434 78 38, pok. 158
m.dzialoszewska-gizicka@pomerania.org.pl

 

 

 

 

 

 

 

Marta Podbielska-Balik - Specjalista ds. Wdrażania Projektów FMP
Tel. 91 434 78 38, pok. 158
marta.podbielska@pomerania.org.pl

 

 

 

 

 

 

 

 

Anna Porowska - Specjalista ds. Wdrażania Projektów FMP
Tel. 91 434 78 38
anna.porowska@pomerania.org.pl

 


 

 

 

 

Biuro FMP/SPF Büro - strona niemiecka

 

Regina Werner
regina.werner@pomerania.net

 

poprzednia wersja strony

Stowarzyszenie Gmin Polskich Euroregionu Pomerania | Al. Wojska Polskiego 184c/15, 71-256 Szczecin | tel. +48 91 486 07 38 | e-mail: biuro@pomerania.org.pl