Trwa budowa nowego schroniska w Nehringen (powiat Nordvorpommern)

Widać już efekty rozpoczętej w kwietniu br. budowy nowego obiektu schroniska młodzieżowego w Nehringen, w gminie Grammendorf. Inwestor nie tylko wybuduje w ramach realizowanego projektu nową bazę noclegową wraz z zapleczem sanitarnym, ale i zatroszczy się o infrastrukturę towarzyszącą: plac do grillowania, miejsca do karawaningu, drogi dojazdowe i ścieżki dla pieszych. Ważnym elementem całej inwestycji jest również budowa pomostu z miejscami do cumowania i pochylnią.  
 
Inwestycja jest realizowana w ramach polsko-niemieckiego projektu dofinansowanego ze środków Programu Interreg IV A w wysokości ponad 1,5 mln. euro pt. "Przystanie wraz z infrastrukturą towarzyszącą na szlakach wodnych w regionach Recknitz-Trebeltal (powiat Nordvorpommern) oraz gminie Pełczyce (woj. zachodniopomorskie), jak również rozbudowa schroniska młodzieżowego w gminie Grammendorf w Nehringen".
poprzednia wersja strony

Stowarzyszenie Gmin Polskich Euroregionu Pomerania | ul. Podgórna 62/U1, 70-205 Szczecin | tel. +48 91 486 07 38 | e-mail: biuro@pomerania.org.pl