Uroczyste otwarcie Centrum Energii Odnawialnej w Eberswalde

29.04.2013 o godz. 11.00 odbędzie się uroczyste otwarcie Centrum Energii Odnawialnej w Eberswalde, zrealizowanego w ramach polsko-niemieckiego projektu dofinansowanego ze środków Programu Interreg IV A.
 
Partnerami w projekcie pn. "Transgraniczna sieć na rzecz polsko-niemieckich działań informacyjnych, doradczych i edukacyjnych w zakresie powszechnego, zrównoważonego wykorzystania odnawialnych źródeł energii w Euroregionie Pomerania" są: Ośrodek Informacyjny w Zakresie Wykorzystania Drewna na Cele Energetyczne w Eberswalde (partner wiodący) oraz Starostwo Powiatowe w Koszalinie (partner projektu).
 
Celem wspólnego projektu jest nie tylko stworzenie Centrum Energii Odnawialnej po stronie niemieckiej, ale i otwarcie w przyszłym roku podobnego obiektu o charakterze szkoleniowo-wystawienniczym po stronie polskiej, w nadmorskiej miejscowości Sarbinowo.
poprzednia wersja strony

Stowarzyszenie Gmin Polskich Euroregionu Pomerania | ul. Podgórna 62/U1, 70-205 Szczecin | tel. +48 91 486 07 38 | e-mail: biuro@pomerania.org.pl