Zaproszenie na polsko-niemiecką wymianę doświadczeń

Service- und BeratungsCentrum Kommunalgemeinschaft Europaregion POMERANIA e.V. w Neubrandenburgu we współpracy z Landkreis Mecklenburgische Seenplatte i jej partnerem sieciowym CUD w Szczecinie, zapraszają w dniu 20 czerwca 2018 r. na polsko-niemiecką wymianę doświadczeń .

"Innowacje w przedsiębiorstwach powstają wtedy, gdy kobiety również mają coś do powiedzenia. Ponieważ kobiety są motorem zmian" - pisze w swoim wydaniu ze stycznia 2017 r. czasopismo dla menedżerów.
Chociaż w Niemczech coraz więcej kobiet decyduje się na objęcie stanowiska szefa, wskaźnik samozatrudnienia kobiet jest tylko o połowę niższy niż mężczyzn.

Dlaczego powinienem wybrać niezależność przedsiębiorczą? Jak zmienia się moje życie jako przedsiębiorcy?Co mnie porusza? Kiedy kobiety-przedsiębiorcy relacjonują swoje doświadczenia, jest to nie tylko ekscytujące, ale często również przekonujące. Nierzadko zdarza się, że przedsiębiorczynią jako wzorcom do naśladowania i multiplikatorom udaje się wskrzesić "iskrę założycielską" na widowni.

Ponieważ wszystko co sie dzieje w fazie początkowej, jest wzynacznikiem późniejszego sukcesu, ważne jest, aby od samego początku stworzyć sieć kontaktów i poznać inne samodzielnie pracujace kobiety.

Skorzystaj z okazji, aby porozmawiać z innymi uczestnikami i wymienić się doświadczeniami. Więcej informacji na temat programu znajduje się w FLYER_20.06.2018.

KARTA ZGŁOSZENIOWA prosimy wypełnić i przesłać faksem lub e-mailem do biura w Neubrandenburgii do 15.06.2018. Ze względu na ograniczoną liczbę uczestników decydująca jest data otrzymania zgłoszenia.

poprzednia wersja strony

Stowarzyszenie Gmin Polskich Euroregionu Pomerania | ul. Podgórna 62/U1, 70-205 Szczecin | tel. +48 91 486 07 38 | e-mail: biuro@pomerania.org.pl