Ułatwienia dostępu

Adres

ul. Podgórna 62/U1

70-205 Szczecin

NIP

852-23-27-365

Numer telefonu

+48 91 486 07 38

Sąsiedzi i koledzy: równe prawa & równe szanse?

strona ulotki

Szanowni Państwo,

Serdecznie zapraszamy na prezentację nowego cyklu wydarzeń na wyspie Uznam: Sąsiedzi i koledzy – równe prawa & równe szanse!

Kiedy: 2 marca 2023 r., godz. 17:00 – 19:00

Gdzie: Piekarnia 44, ul. Chrobrego 22, Świnoujście

Zgłoszenie uczestnictwa w wydarzeniu prosimy przesyłać na adres mailowy: perspektywa@raa-mv.de
(imię, nazwisko, miejsce zamieszkania, e-mail, nazwa instytucji – jeżeli dotyczy)

Dzięki UE niemieccy i polscy mieszkańcy wyspy Uznam mogą razem mieszkać i pracować. Z reguły funkcjonuje to dobrze. Czasami jednak dochodzi do łamania praw pracowniczych i dużej niepewności w rozwiązywaniu takiej sytuacji. Aby lepiej sobie z tym radzić, opracowaliśmy cykl spotkań informacyjnych, które mają na celu wsparcie polskich pracowników w Niemczech.

Od kwietnia do listopada planujemy 6 spotkań w Ahlbeck i Świnoujściu, których celem jest informowanie o prawach pracowniczych i ochronie przed dyskryminacją, wymiana informacji i nawiązywanie kontaktów. Wydarzenia odbywają się zawsze w języku niemieckim i polskim i dlatego są otwarte dla wszystkich zainteresowanych pracowników.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z nadchodzącymi wydarzeniami oraz do lepszego poznania nas jako organizatorów. Korzystając z tej okazji, zachęcamy do podzielenia się z nami swoimi sugestiami i oczekiwaniami. Po rozpoczęciu i prezentacji cyklu informacyjnego, podczas małego poczęstunku, będzie okazja do rozmowy i wymiany doświadczeń.

Liczymy bardzo na Państwa obecność w Świnoujściu w dniu 2 marca 2023 r.

Uprzejmie prosimy o przesyłanie zgłoszeń uczestnictwa w wydarzeniu (imię i nazwisko, miejsce zamieszkania, e-mail, nazwa instytucji – jeżeli dotyczy) do dnia 28.02.2023 r. na adres mailowy:

perspektywa@raa-mv.de

Więcej informacji znajdą Państwo w ulotce, w filmie i na stronie internetowej: www.perspektywa.de oraz na profilach Facebook i Instagram (perspektywaDE).

Pozdrawiamy serdecznie

Zespół perspektywy

wraz z Fundacją Friedrich-Ebert-Stiftung Mecklenburg-Vorpommern, CORRECT!, Polsko-Niemieckim Forum Kobiet, Federacją Niemieckich Związków Zawodowych Vorpommern oraz Biurem Informacyjnym EURES Rostock

Zapisz się do Newslettera

Oświadczam, że wyrażam zgodę na otrzymywanie Newslettera Funduszu Małych Projektów Interreg VI A i proszę o jego przesłanie. Jestem świadomy, że w każdej chwili mogę zrezygnować z subskrypcji Newslettera.