„Animacja językowa na spotkaniach młodzieży – Zip-Zap”- warsztaty dla zaawansowanych

Fundacja Rosyjsko- Niemiecka Wymiana Młodzieży oraz stowarzyszenie Meetingpoint Music Messiaen e.V. w kooperacji z Polsko-Niemiecką Współpracą Młodzieży zapraszają na warsztaty z animacji językowej, które odbędą się od 7 do 9 kwietnia 2017 roku w przygranicznym Görlitz.

W centrum polsko-niemiecko-rosyjskich warsztatów znajdą się: poznanie nowych metod animacji językowej do wykorzystania na wymianach młodzieży, refleksja metod oraz samodzielne przeprowadzanie ćwiczeń przed grupą (trening).

Treści warsztatów

  • metody i ćwiczenia, które wspierają komunikację i integrację w grupie,
  • zastosowanie animacji językowej podczas spotkań, ze szczególnym uwzględnieniem faz rozwoju (dynamiki) grupy,
  • samodzielne przeprowadzenie ćwiczeń przez uczestników warsztatów (trening) i omówienie w grupie,
  • materiały wykorzystywane do animacji językowej.

 

Grupa docelowa

Na warsztaty zapraszamy osoby, które angażują się w organizację dwu- lub trójstronnych spotkań młodzieży w kontekście szkolnym lub pozaszkolnym i posiadają już pewne umiejętności z zakresu animacji językowej (np. uczestniczyły już w jednodniowym warsztacie animacji językowej "Zip-Zap").

Szczegółowe informacje znajdą Państwo na stronie internetowej:

http://www.pnwm.org/aktualnosci-i-projekty/projekty-partnerow/programy-dla-organizatorow-wymiany/animacja-jezykowa-na-spotkaniach-mlodziezy-zip-zap-warsztaty-dla-zaawansowanych/#content

 

Zgłoszenia

Zgłoszenia przyjmowane są za pośrednictwem formularza online do 19 marca 2017 roku.

 

 

poprzednia wersja strony

Stowarzyszenie Gmin Polskich Euroregionu Pomerania | ul. Podgórna 62/U1, 70-205 Szczecin | tel. +48 91 486 07 38 | e-mail: biuro@pomerania.org.pl