„Fotowoltaika, jako energia przyszłości” - bezpłatna konferencjana 21 kwietnia 2015 roku w Transgranicznym Centrum Edukacji Ekologicznej w Sarbinowie .

Szanowni Państwo,

Centrum Usługowo-Doradcze Euroregionu POMERANIA w Koszalinie wraz ze Starostwem Powiatowym w Koszalinie zapraszają do udziału w bezpłatnej konferencji,  zaplanowanej na 21 kwietnia 2015 roku w Transgranicznym Centrum Edukacji Ekologicznej w Sarbinowie pt. „Fotowoltaika, jako energia przyszłości”.

 

Konferencja połączona będzie ze zwiedzaniem Transgranicznego Centrum Edukacji Ekologicznej w Sarbinowie. Ponadto specjalnie dla Państwa wyznaczona zostanie strefa kooperacyjna, w której swoją ofertę handlową zaprezentować będą mogli uczestnicy konferencji.

Do udziału w konferencji zapraszamy serdecznie zarówno przedstawicieli samorządów, sektora MŚP, potencjalnych prosumentów, jak i wszystkich zainteresowanych tematem.

W załączniku przesyłam Państwu program konferencji oraz formularz zgłoszeniowy, który należy przesłać do Biura CUD w Koszalinie do 15 kwietnia 2015 roku. Wypełnione formularze należy przesłać na adres cud@ko-pomerania.pl, Barbara.domaracka@ko-pomerania.pl lub fax’em na nr 094/ 342-65-50.

Z uwagi na bardzo duże zainteresowanie tematem oraz wiele zapytań na temat konferencji informuję, że liczba miejsc jest ograniczona do 50 uczestników.

W załączeniu program konferencji i karta zgłoszeniowa.

 

poprzednia wersja strony

Stowarzyszenie Gmin Polskich Euroregionu Pomerania | ul. Podgórna 62/U1, 70-205 Szczecin | tel. +48 91 486 07 38 | e-mail: biuro@pomerania.org.pl