10latwUE.pl – znajdź atrakcje

Już 1 maja br. obchodzić będziemy 10. rocznicę przystąpienia Polski do Unii Europejskiej. Chcąc zachęcić wszystkich do wspólnego świętowania, Ministerstwo Infrastruktury i Rozwoju wraz z licznymi partnerami z całej Polski przeprowadzi szereg działań, które podsumują ostatnie 10 lat rozwoju naszego kraju i zaprezentują skalę zmian, jakie nastąpiły w Polsce dzięki wykorzystaniu Funduszy Europejskich.
Jednym z głównych elementów obchodów Jubileuszu będą organizowane w całej Polsce w dniach od 1 do 11 maja „Dni Otwarte Funduszy Europejskich”. Beneficjenci otworzą wtedy swoje projekty bezpłatnie, ze zniżką lub zapewnią dodatkowe atrakcyjne aktywności, jak np. umożliwienie zwiedzenia niedostępnych na co dzień miejsc, typu: hale produkcyjne, kulisy teatru, budowana stacja metra, itp.
We wszystkich atrakcjach organizowanych w ramach „Dni Otwartych Funduszy Europejskich” można wziąć udział. Wystarczy skorzystać z wyszukiwarki atrakcji dostępnej na stronie internetowej www.10latwue.pl .
Zachęcamy do korzystania z licznych akcji przygotowanych w ramach Dni Otwartych, do udziału w imprezach plenerowych oraz do oglądania programów telewizyjnych!


poprzednia wersja strony

Stowarzyszenie Gmin Polskich Euroregionu Pomerania | ul. Podgórna 62/U1, 70-205 Szczecin | tel. +48 91 486 07 38 | e-mail: biuro@pomerania.org.pl