82 Polsko–Niemieckie Forum Przedsiębiorców " Media społecznościowe i technologie informatyczne w branży turystycznej"

15 listopada w Eberswalde odbyło się 86 Polsko–Niemieckie Forum Przedsiębiorców organizowane przez Centrum Usługowo-Doradcze Euroregionu Pomerania w Schwedt nad Odrą. Forum poświęcone było mediom społecznościowym i technologiom informatycznym w branży turystycznej. Udział w nim wzięło ponad 60 uczestników z Polski i Niemiec.

Informatyzacja w branży turystycznej postępuje niezwykle szybko i obejmuje różne obszary, od  rezerwacji poprzez marketing,  na komunikacji z klientami kończąc.

Bazy danych, portale internetowe czy aplikacje rozwijają się w szybkim tempie. Zmiany te zachodzą  zarówno w Polsce jak i w Niemczech. Polsko- niemieckie Forum Przedsiębiorców było okazją do pokazania jak regiony, miasta i podmioty odpowiedzialne za turystykę po obu stronach Odry, reagują na te przemiany. Do udziału w forum i  zaprezentowania swoich produktów przeznaczonych dla branży turystycznej zaproszone zostały  firmy informatyczne z Polski i Niemiec.

Organizowane od lat fora przedsiębiorców są doskonałą okazją nie tylko do wymiany doświadczeń, ale też nawiązania bezpośrednich kontaktów między przedsiębiorcami z Polski i Niemiec.

poprzednia wersja strony

Stowarzyszenie Gmin Polskich Euroregionu Pomerania | ul. Podgórna 62/U1, 70-205 Szczecin | tel. +48 91 486 07 38 | e-mail: biuro@pomerania.org.pl