Głosujmy! Wałcz w drugim etapie konkursu "Europa to my"!

Do II etapu konkursu "Europa to my" Kapituła Konkursowa wybrała dziesięć miejscowości, a wśród nich jedno miasto z naszego województwa - Wałcz.

Do 21 lipca trwać będzie głosowanie internautów. Jeśli chcesz, aby nagroda główna, czyli wyjątkowy koncert, podczas którego wystąpią m.in. De Mono, Pectus, Mezo i Blue Cafe, trafiła do Wałcza - oddaj swój głos!

Ogłoszenie wyników nastąpi 22 lipca 2013 roku. Wielki koncert pod patronatem Radia Zet odbędzie się w wybranej przez internautów miejscowości 31 sierpnia podczas obchodów Ogólnopolskiego Dnia Funduszy Europejskich. Z kolei osoba, której zgłoszenie zajmie pierwsze miejsce, otrzyma atrakcyjną nagrodę w postaci bonu na podróż marzeń o wartości 20 000 zł.
Konkurs „Europa to MY” został zorganizowany przez Ministerstwo Rozwoju Regionalnego i EUROZET Sp. z o. o. w Warszawie. Zadaniem uczestników było zrobienie kilku zdjęć miejsca, które zmieniło się dzięki Funduszom Europejskim i jego krótkie opisanie. Spośród wszystkich zgłoszeń (a było ich ponad 470) wybrane zostało 10 najlepszych.
Więcej informacji o konursie można znaleźć na jego stronie internetowej  http://www.europatomy.pl/, oraz na facebook.com/EuropaToMy


poprzednia wersja strony

Stowarzyszenie Gmin Polskich Euroregionu Pomerania | ul. Podgórna 62/U1, 70-205 Szczecin | tel. +48 91 486 07 38 | e-mail: biuro@pomerania.org.pl