Konferencja Roczna Programu Współpracy Interreg V A Meklemburgia-Pomorze Przednie /Brandenburgia /Polska

Jak co roku spotkaliśmy się z okazji Konferencji Rocznej Programu Współpracy. Tym razem uroczystość odbyła się 18.09.2018 w Szczecinie, w Centrum Kultury Euroregionu „Stara Rzeźnia”. 130 uczestników i 60 rowerzystów „Tour de Interreg” sprawiło, że konferencja była pełnym sukcesem. Nawet pogoda nie mogła być lepsza!

Dziękujemy wszystkim partnerom projektów, uczestnikom i gościom za ten wspaniały dzień!

Podczas konferencji można było zapoznać się z obecnym stanem wdrażania Programu, planami na przyszłość i realizowanymi w naszym obszarze wsparcia projektami. Prezentacje swoich projektów przedstawili również reprezentanci pozostałych programów Interreg na granicy polsko-niemieckiej.

Mamy nadzieję, że stały się one impulsem do nowych działań w naszym regionie. Pokazane i nagrodzone zostały również najlepsze filmy naszego konkursu filmowego. Zostały one bardzo dobrze przyjęte przez uczestników konferencji, ponieważ jednoznacznie pokazują, że w naszym Programie ludzie są zawsze najważniejsi.

Poniżej przedstawiamy Państwu pierwsze obrazki z uroczystości w małej galerii zdjęć! Więcej informacji na temat konferencji znajdziecie w najbliższym newsletterze, który prześlemy Wam wkrótce.


poprzednia wersja strony

Stowarzyszenie Gmin Polskich Euroregionu Pomerania | ul. Podgórna 62/U1, 70-205 Szczecin | tel. +48 91 486 07 38 | e-mail: biuro@pomerania.org.pl