Konferencja z okazji Jubileuszu 20-lecia działalności Jednostki Centralnej Polsko-Niemieckiej Współpracy Młodzieży w Szczecinie, działającej przy Stowarzyszeniu Gmin Polskich Euroregionu Pomerania

Szanowni Państwo

           Mamy przyjemność zaprosić Państwa na konferencję z okazji Jubileuszu 20-lecia działalności Jednostki Centralnej Polsko-Niemieckiej Współpracy Młodzieży w Szczecinie, działającej przy Stowarzyszeniu Gmin Polskich Euroregionu Pomerania. Konferencja przyjmie formę spotkania partnerów, podczas której zaproszeni goście zaprezentują swój dorobek na płaszczyźnie kontaktów i spotkań z niemieckimi partnerami wymian młodzieżowych. Konferencja będzie także okazją do wymiany doświadczeń i dobrych praktyk, związanych z organizacją spotkań polsko-niemieckich, oraz do zaznajomienia się z nowościami i planowanymi zmianami zachodzącymi w Polsko-Niemieckiej Współpracy Młodzieży w najbliższym roku, które przedstawi Szymon Kopiecki, pracownik Polsko-Niemieckiej Współpracy Młodzieży  w Poczdamie.

                Konferencja odbędzie się 8 grudnia br. w auli Państwowej Szkoły Muzycznej I stopnia w Szczecinie (Al. Wojska Polskiego 115, Szczecin), w godzinach 11.00 – 14.00. W załączeniu znajduje się program oraz formularz zgłoszeniowy.

Formularze zgłoszeniowe prosimy przesyłać pocztą elektroniczną na adres: pnwm@pomerania.org.pl  najpóźniej do dnia 30 listopada 2016 roku. Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc w auli, obowiązuje kolejność zgłoszeń. Udział w konferencji zostanie przez nas potwierdzony telefonicznie lub drogą mailową.

                W przypadku pytań, proszę o kontakt telefoniczny z panią Iwoną Kowalczyk, kierownikiem Zespołu ds. Polsko-Niemieckiej Współpracy Młodzieży (tel. 91 486 08 05).

 
poprzednia wersja strony

Stowarzyszenie Gmin Polskich Euroregionu Pomerania | ul. Podgórna 62/U1, 70-205 Szczecin | tel. +48 91 486 07 38 | e-mail: biuro@pomerania.org.pl