Konkurs "Fundusze w obiektywie" jeszcze trwa!

Zostało jeszcze kilka dni na przesyłanie zgłoszeń do konkursu "Fundusze w obiektywie"! Wystarczy zrobić zdjęcie projektu i wygrać można czytnik e-book!

Zapraszamy do udziału w konkursie „Fundusze w obiektywie”. Wystarczy przesłać zdjęcie i krótki opis projektu dofinansowanego z Funduszy Europejskich. 

Konkurs adresowany jest do osób interesujących się projektami unijnymi. Spośród wszystkich zgłoszeń wybrane zostaną najciekawsze i nagrodzone czytnikiem e-book oraz bonami upominkowymi.

Jak wziąć udział w konkursie?

W konkursie można zgłaszać zdjęcia i opisy projektów dofinansowanych z Funduszy Europejskich. Wystarczy wejść na stronę www.mapadotacji.gov.pl i zamieścić krótki opis projektu wraz ze zdjęciem.
Szczegółowe zasady konkursu zostały określone w Regulaminie konkursu dostępnym na stronie Mapa Dotacji UE.

Nie przegap okazji!

Prześlij zgłoszenie do 15 grudnia 2015 r.

Nagrody czekają!

 

Mapa Dotacji

Portal „Mapa Dotacji” jest kompleksową bazą projektów dofinansowanych z Funduszy Europejskich. Zawiera ponad 201 tys. projektów, które krok po kroku zmieniają Polskę.

Portal gromadzi podstawowe informacje o projektach realizowanych już od ponad dekady. Wiele z nich posiada również bazę fotograficzną i szersze opisy.

 

Źródło: Portal Funduszy Europejskich, http://www.funduszeeuropejskie.gov.pl/Strony/Wiadomosci/Konkurs-Fundusze-w-obiektywie


poprzednia wersja strony

Stowarzyszenie Gmin Polskich Euroregionu Pomerania | ul. Podgórna 62/U1, 70-205 Szczecin | tel. +48 91 486 07 38 | e-mail: biuro@pomerania.org.pl