Konkurs na slogan programowy

W ramach kolejnego Dnia Europejskiej Współpracy, podczas którego świętujemy 25-lecie programów INTERREG, zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie na slogan programów.

Liczymy na Wasze kreatywne pomysły na chwytliwe hasło uzupełniające oficjalne logotypy programów. Szukamy sloganu, który będzie opisywał czym są programy i który przyczyni się do zwiększenia ich rozpoznawalności. Propozycje można wysyłać do 31 maja!

Konkurs jest otwarty dla wszystkich - do uczestnictwa zapraszamy nie tylko osoby związane z programami INTERREG, ale wszystkich obywateli krajów Unii Europejskiej oraz krajów kandydujących.

Zwycięzca konkursu zostanie zaproszony na oficjalne wydarzenie zorganizowane z okazji 25-lecia programów INTERREG, które odbędzie się 15-16 września 2015 r. w Luksemburgu. To właśnie podczas tej uroczystości wybrany slogan będzie miał swoją premierę – zostanie zinterpretowany i zaprezentowany przez gościnnie występującego artystę. Tam może znaleźć się Twoje hasło!
Komisja konkursowa wybierze najbardziej interesujące slogany, spośród których internauci wskażą najlepsze. Głosowanie, które odbędzie się od 1 do 30 czerwca na profilu na Facebooku, wyłoni ostatecznie zwycięzcę konkursu.
Szczegółowe informacje o konkursie i formularz zgłoszeniowy znajdują się na stronie Slogan contest for INTERREG.


poprzednia wersja strony

Stowarzyszenie Gmin Polskich Euroregionu Pomerania | ul. Podgórna 62/U1, 70-205 Szczecin | tel. +48 91 486 07 38 | e-mail: biuro@pomerania.org.pl