Laboratorium Wymiany

 Drodzy Nauczyciele – Organizatorzy polsko-niemieckich spotkań uczniów,

mimo że rzeczywistość w szkole, pracy i polsko-niemieckiej wymianie młodzieży radykalnie zmieniła się wiosną tego roku pod wpływem pandemii, nie wyobrażamy sobie działań PNWM bez corocznego „Laboratorium Wymiany”. W tym roku ten – już piąty – kongres polsko-niemieckiej wymiany szkolnej odbędzie się online w dniach od 23 do 26 listopada 2020 roku. Zgłoszenia do udziału będą możliwe od 28 września.

Kongres ten PNWM organizuje z myślą o Państwie i dla Państwa, a pośrednio dla Państwa uczniów i ich rodziców. Dzięki zaangażowaniu nauczycielek i nauczycieli kongres rokrocznie przyciąga setki zaangażowanych organizatorów – miłośników wymiany polsko-niemieckiej. Wydarzenie to daje możliwość wymiany doświadczeń, nawiązania współpracy oraz poszerzenia swojej wiedzy i umiejętności kreowania projektów międzykulturowych, zarówno online jak i na żywo. Każdego dnia motywują nas Państwo do pracy, do szukania nowych pomysłów i rozwiązań, także na nietypowe czasy.

 

Termin kongresu:    23–26 listopada 2020 roku

Miejsce kongresu:     online  

Więcej szczegółów na temat Laboratorium Wymiany znajdą Państwo na stronie internetowej, która jest na bieżąco aktualizowana: www.austausch-laboratorium.pnwm.org

 

  

UWAGA: Rejestracja uczestników rozpocznie się 28 września 2020 o godz. 15.00 poprzez formularz online dostępny na ww. stronie. Prosimy zapamiętać tę datę, bo liczbę miejsc na warsztaty mamy ograniczoną. 

 

W przypadku pytań prosimy o kontakt:       

 

Polsko-Niemiecka Współpraca Młodzieży

Dominika Gaik, Aleksandra Motyka

e-mail: austausch-laboratorium@pnwm.org

 

Do zobaczenia po drugiej stronie ekranu!

 

Zarząd i referat wspierania wymiany szkolnej PNWMpoprzednia wersja strony

Stowarzyszenie Gmin Polskich Euroregionu Pomerania | Al. Wojska Polskiego 184c/15, 71-256 Szczecin | tel. +48 91 486 07 38 | e-mail: biuro@pomerania.org.pl