Nowy Ład - „ Ryczałt, jako forma opodatkowania po 1 stycznia 2022 roku”.

 Centrum Usługowo- Doradcze Euroregionu Pomerania w Świnoujściu zaprasza Państwa do udziału w kolejnym seminarium online poświęconym zmianom podatkowym w 2022 roku , które odbędzie się

3 lutego 2022 roku w godz. 10.00- 13.30 na platformie zoom.

 Tym razem skoncentrujemy się wyłącznie na ryczałcie jako formie opodatkowania . Dla kogo ryczałt ewidencjonowany jest atrakcyjną formą opodatkowania,  ograniczenia podmiotowe, przedmiotowe i kwotowe wykluczające możliwość   stosowania ryczałtu ewidencjonowanego, utrata prawa do ryczałtu w trakcie roku podatkowego, jak prawidłowo wybrać stawkę ryczałtu to to wybrane zagadnienia, które poruszone zostaną w trakcie spotkania .

 

Zapraszamy mikro i małych przedsiębiorców, biura rachunkowe i wszystkich tych których interesuje powyższa tematyka. 

 

Prowadząca : Beata Kuśmierek  -praktyk, doradca gospodarczy, szkoleniowiec, księgowa z ponad trzydziestoletnim doświadczeniem, właścicielka firmy TaxDeal.

Szkolenie organizowane jest w ramach projektu „Transgraniczna sieć Centrów Usługowo-Doradczych jako siła napędowa polsko-niemieckiej współpracy w Euroregionie Pomerania i Powiecie  Märkisch-Oderland”.

Udział w seminarium jest bezpłatny

 

Program szkolenia i formularz zgłoszenia  prosimy kliknąć TUTAJ 

 lub przesłać maila na adres cud@um.swinoujscie.pl

 

Link do szkolenia i instrukcję techniczną otrzymacie Państwo w przeddzień seminarium.    

poprzednia wersja strony

Stowarzyszenie Gmin Polskich Euroregionu Pomerania | ul. Podgórna 62/U1, 70-205 Szczecin | tel. +48 91 486 07 38 | e-mail: biuro@pomerania.org.pl