Pokaż swój projekt podczas "Dni Otwartych Funduszy Europejskich"!

Rozpoczął się nabór atrakcji do III edycji akcji Dni Otwarte Funduszy Europejskich.

Jeśli jesteś beneficjentem projektu dofinansowanego z Funduszy Europejskich i chcesz pokazać go szerszemu gronu w ciekawej formie - wejdź na stronę www.dniotwarte.eu i zgłoś się!

Dzięki tej akcji mają Państwo okazję pokazania tajników swoich projektów dla mieszkańców najbliższej okolicy i turystów z całej Polski, a tym samym ogólnopolskiej promocji tych przedsięwzięć.

Zgłoszeń można dokonywać do 22 kwietnia br.

Wszystkich zainteresowanych, a szczególnie beneficjentów Programu Interreg IV A, serdecznie zachęcamy do udziału!

***

Dni Otwarte Funduszy Europejskich to największa akcja promująca projekty dofinansowane ze środków unijnych w Polsce, która już od dwóch lat cieszy się dużym zainteresowaniem odwiedzających. w poprzednich edycjach w całym kraju odbyły się setki imprez prezentujących tysiące pomysłów zrealizowanych dzięki Funduszom Europejskim. Szanse na prezentację swoich dokonań mieli nie tylko ci, którzy realizują duże, spektakularne projekty, ale również ci, którzy funkcjonują wyłącznie na rynku lokalnym, a także ci, których drzwi są na co dzień zamknięte dla odwiedzających.


poprzednia wersja strony

Stowarzyszenie Gmin Polskich Euroregionu Pomerania | ul. Podgórna 62/U1, 70-205 Szczecin | tel. +48 91 486 07 38 | e-mail: biuro@pomerania.org.pl