Rejestracja do udziału we wspólnym seminarium Programów Interreg Europa Środkowa i Region Morza Bałtyckiego w Katowicach została otwarta!

Ministerstwo Rozwoju oraz Programy Interreg Region Morza Bałtyckiego i Europa Środkowa są organizatorami wspólnego seminarium, które odbędzie się w Katowicach dnia 23 lutego br. Już dzisiaj można się zarejestrować do udziału w tym spotkaniu!

Zaproszenie do udziału w seminarium skierowane zostało przede wszystkim do potencjalnych beneficjentów i partnerów wiodących projektów realizowanych w ramach Programów Interreg: Europa Środkowa i Region Morza Bałtyckiego.

Sesje plenarne i warsztaty pomogą zarówno nowicjuszom, jak i tym bardziej doświadczonym we współpracy transnarodowej. Podczas spotkania będzie można uzyskać informacje o Programach, dowiedzieć się jak przygotować dobry projekt oraz na czym polega rola partnera wiodącego. Doświadczeniem podzielą się polskie instytucje, które odniosły sukces we wcześniejszych edycjach Programów. Spotkanie będzie także okazją do uzyskania odpowiedzi na wszystkie Państwa pytania. Liczba uczestników sesji plenarnych i warsztatów jest ograniczona.

Wydarzenie odbędzie się w języku angielskim, sesje plenarne będą tłumaczone na język polski.

Rejestracji do udziału w spotkaniu możecie Państwo dokonać tutaj.

Program spotkania.

Praktyczne informacje.

 

Źródło: Serwis Programów Europejskiej Współpracy Terytorialnej, http://www.ewt.gov.pl/Strony/o-programach/szkolenia/Zarezerwuj-termin-Wspolne-seminarium-programow-Interreg-Europa-Srodkowa-i-Region-Morza-Baltyckiego-23-lutego-2016-w-Katowicach


poprzednia wersja strony

Stowarzyszenie Gmin Polskich Euroregionu Pomerania | ul. Podgórna 62/U1, 70-205 Szczecin | tel. +48 91 486 07 38 | e-mail: biuro@pomerania.org.pl