Seminarium pn. „Przegląd podatków ( VAT, PIT, CIT)- zmiany w 2019 roku ” w Koszalinie

Centrum Usługowo – Doradcze Euroregionu POMERANIA w Koszalinie ma zaszczyt zaprosić Państwa na bezpłatne seminarium pn. „Przegląd podatków ( VAT, PIT, CIT)- zmiany w 2019 roku ”, które odbędzie się w dniu 15.01.2019r. w Koszalinie, w godzinach 9:00 – 15:30. Seminarium skierowane jest do przedsiębiorców ,biur rachunkowo-księgowych, do pracowników działów księgowości w urzędach miast, gmin, w starostwach, a także do osób zainteresowanych tematyką.

Seminarium poprowadzi Pan Mariusz Nowak- Doradca podatkowy, Doktorant Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu. Pięcioletnie doświadczenie zawodowe na stanowiskach kierowniczych w urzędzie skarbowym, gdzie specjalizowałem się w kontrolach podatkowych, postępowaniach podatkowych oraz postępowaniach egzekucyjnych w administracji. Dwuletnie doświadczenie zawodowe w jednej z największych firm produkcyjnych świata, w której zajmowałem się doradztwem podatkowym. Obecnie prezes zarządu w międzynarodowej spółce doradztwa podatkowego Goldenstein. Zajmuję się obsługą prawno-podatkową polskich oraz międzynarodowych firm. Posiadam szerokie doświadczenie w prowadzeniu szkoleń dla urzędów skarbowych, biur rachunkowych, księgowych oraz dla przedsiębiorców. W szkoleniach koncentruję się na poszukiwaniu sposobów optymalizacji opodatkowania. Przedstawiam sposób działania. Jestem autorem publikacji w biuletynie finansowym i w gazecie prawnej. Od 2013 roku posiadam uprawnienia niemieckiego doradcy podatkowego.

Formularz zgłoszeniowy, znajduje się na stronie internetowej www.ko-pomerania.pl który prosimy wypełnić i odesłać na adres:cud@ko-pomerania.pl . Termin nadsyłania zgłoszeń upływa w dniu 08.01.2019r., o udziale w szkoleniu decyduje kolejność zgłoszenia.

Seminarium jest realizowane w ramach realizowanego projektu Transgraniczna Sieć Centrów Usługowo-Doradczych w Euroregionie POMERANIA wraz z Powiatem Märkisch – Oderland w ramach Programu Współpracy Interreg V A Meklemburgia-Pomorze Przednie / Brandenburgia /Polska w ramach celu „Europejska Współpraca Terytorialna“ Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalneg o (EFRR)

Serdecznie zapraszamy

poprzednia wersja strony

Stowarzyszenie Gmin Polskich Euroregionu Pomerania | ul. Podgórna 62/U1, 70-205 Szczecin | tel. +48 91 486 07 38 | e-mail: biuro@pomerania.org.pl