Trwa rejestracja na konferencję Programu Region Morza Bałtyckiego.

26-27 listopada 2014 r. w Warszawie odbędzie się konferencja, podczas której dokonane zostanie podsumowanie efektów wdrażania Programu Region Morza Bałtyckiego w latach 2007-2013 oraz zostanie przedstawiona jego oferta na lata 2014-2020.

Pierwszy dzień spotkania będzie poświęcony prezentacji przykładów dobrej współpracy oraz dyskusji na temat oczekiwań wobec nowego Programu. Omówiony zostanie jego zakres tematyczny i obowiązujące w latach 2014-2020 zasady aplikowania o środki.
 
W drugim dniu zostanie przedstawiona bardziej szczegółowa informacja o tematach współpracy, terminach i sposobach składania wniosków oraz o tym, gdzie można uzyskać pomoc.
 
Spotkanie to będzie z pewnością świetną okazją do podzielenia się pomysłami i nawiązywania nowych kontaktów.
 
Konferencja organizowana jest przez Wspólny Sekretariat Techniczny Programu Region Morza Bałtyckiego we współpracy z Ministerstwem Infrastruktury i Rozwoju.
 
Organizatorzy nie zwracają kosztów podróży i zakwaterowania.
 
Więcej informacji o wydarzeniu, o miejscu spotkania oraz wstępną wersję programu konferencji
(w języku angielskim) znajdziecie Państwo na stronie internetowej Portalu Funduszy Europejskich:
 
 
Liczba uczestników jest ograniczona. Rejestracja zostanie zakończona po osiągnięciu maksymalnej liczby uczestników lub najpóźniej 2 października br.
 
Konferencja odbędzie się w języku angielskim.
 
Wszystkich zainteresowanych współpracą w regionie Morza Bałtyckiego zachęcamy do wzięcia udziału w tym spotkaniu.

 


poprzednia wersja strony

Stowarzyszenie Gmin Polskich Euroregionu Pomerania | ul. Podgórna 62/U1, 70-205 Szczecin | tel. +48 91 486 07 38 | e-mail: biuro@pomerania.org.pl