Warsztat biznesowy - Design thinking w rozwoju międzynarodowego biznesu - jak obsłużyć klientów o bardzo małym budżecie, zgłaszających się do agencji reklamowej?/Warsztat społeczny - Jak poprawić komunikację starostwa powiatowego z mieszkańcami z wykorzystaniem narzędzi promocyjnych i informacyjnych?

 Stowarzyszenie Top500 Innovators, Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego, Ministerstwo Gospodarki, Akademia Morska w Szczecinie, SKN Innowatora "Ordo ex Chao" działające na Akademii Morskiej w Szczecinie oraz Regionalne Centrum Innowacji i Transferu Technologii ZUT i Business Link Szczecin wraz z partnerami

 serdecznie zapraszają na bezpłatne warsztaty, organizowane w ramach Design Thinking Week 2015 

Poznaj metodykę design thinking, zobacz, jak może ona pomóc w rozwiązywaniu problemów biznesowych oraz społecznych. Skorzystaj z warsztatu biznesowego oraz/lub społecznego gdzie nasi eksperci pokażą Ci w praktyce, w jaki sposób podejść do problemu niestandardowo, wyróżnić się na tle konkurencji i znaleźć nowe, efektywne rozwiązania.

1. Warsztat biznesowy - Design thinking w rozwoju międzynarodowego biznesu - jak obsłużyć klientów o bardzo małym budżecie, zgłaszających się do agencji reklamowej?

Dla kogo: przedsiębiorców i naukowców z województwa zachodniopomorskiego

Kiedy i gdzie: 6 listopad 2015 r., Business Link Szczecin, ul. Zbożowa 4, wejście A

Szczegóły i rejestracja: http://www.innowacje.zut.edu.pl/index.php/pl/mod/szkolenia?training_id=350

2. Warsztat społeczny - Jak poprawić komunikację starostwa powiatowego z mieszkańcami z wykorzystaniem narzędzi promocyjnych i informacyjnych?

Dla kogo: wszystkich zainteresowanych 

Kiedy i gdzie: 7 listopad 2015 r., Akademia Morska w Szczecinie, ul. Wały Chrobrego 1-2, sala 178

Szczegóły i rejestracja: http://dt-szczecin.ankietka.pl/

 

Serdecznie zapraszamy! 

poprzednia wersja strony

Stowarzyszenie Gmin Polskich Euroregionu Pomerania | ul. Podgórna 62/U1, 70-205 Szczecin | tel. +48 91 486 07 38 | e-mail: biuro@pomerania.org.pl