Wielka ogólnopolska akcja promocyjna pn. „Dni Otwarte Funduszy Europejskich”

Bieżący rok jest rokiem jubileuszowym. W maju świętować będziemy 10tą rocznicę przystąpienia Polski do UE.

Z tej okazji Ministerstwo Infrastruktury i Rozwoju zaplanowało kampanię promocyjną, której celem jest pokazanie skoku cywilizacyjnego jaki nastąpił w Polsce dzięki obecności w UE i wdrażaniu funduszy europejskich. Akcja ma na celu  pokazanie konkretnych korzyści na wielu poziomach (krajowym, regionalnym, lokalnym). W jej ramach zaplanowano m.in.:

- wydarzenie centralne w Warszawie (plenerowe),
- imprezy regionalne organizowane przez IZ RPO,
- kampanię medialną we współpracy z Telewizją Polską S.A.
 
Jednym z jej komponentów będzie również ogólnopolska akcja promocyjna pn. „Dni Otwarte Funduszy Europejskich”. Aby wziąć w niej udział wystarczy „otworzyć swój projekt” dla mieszkańców regionu przynajmniej na jeden dzień w okresie od 1 do 11 maja br. Może stać się to świetną okazją do zaprezentowania swoich osiągnięć i pochwalenia się swoimi projektami.
 
W załączeniu znajdziecie Państwo zaproszenie, zgłoszenie do udziału w „Dniach Otwartych” oraz regulamin akcji.
 
Jeśli jesteście Państwo zainteresowani zorganizowaniem u siebie „Dnia Otwartego”, proszę zapoznać się z regulaminem oraz przesłać mailowo zgłoszenie do udziału w „Dniach Otwartych” na adres: agnieszka.lipinska@pomerania.org.pl .
Ostateczny termin przesyłania zgłoszeń upływa 15 kwietnia br.  
                                                      
W razie jakichkolwiek pytań, proszę o kontakt z panią Agnieszką Lipińska, , tel. 0049 39 754 529 23 lub 0048 91 88 69 177, mail: agnieszka.lipinska@pomerania.org.pl
 
W imieniu organizatorów kampanii serdecznie Państwa zachęcamy do wzięcia udziału we wspólnym świętowaniu!
poprzednia wersja strony

Stowarzyszenie Gmin Polskich Euroregionu Pomerania | ul. Podgórna 62/U1, 70-205 Szczecin | tel. +48 91 486 07 38 | e-mail: biuro@pomerania.org.pl