ZAPROSZENIE DO KOSZALINA

o miejscu poinformujemy w osobnym e-mailu. Seminarium skierowane jest do przedsiębiorców ,pracowników działów kadrowych, biur rachunkowo-księgowych, do pracowników działów księgowości i kadr w urzędach miast, gmin, w starostwach, a także do osób zainteresowanych tematyką.

Seminarium poprowadzi Pani AGNIESZKA HAWRAN – Główna Księgowa prowadząca samodzielne Biuro Rachunkowe w Koszalinie, absolwentka Politechniki Koszalińskiej na kierunku Ekonomii i Zarządzania oraz studiów podyplomowych na Zachodniopomorskim Uniwersytecie Technologicznym w Szczecinie o specjalizacji Rachunkowość. Posiada bieżącą wiedzę w temacie podatków PIT, CIT oraz VAT, jak również doświadczenie w prowadzeniu Ksiąg Handlowych zgodnie z krajowymi oraz międzynarodowymi standardami rachunkowości, KPiR oraz Ryczałt.
Obsługuje program księgowy ERP Optima z Comarch, prowadzi Kadry, Płace i rozliczenia ZUS za pomocą programu Płatnik.
(Certyfikat Księgowy Nr 59335/2012 wydany przez Ministra Finansów)

 

Formularz zgłoszeniowy dostępny jest na stronie internetowej: www.ko-pomerania.pl . Termin nadsyłania zgłoszeń upływa w dniu 14.01.2019r., o udziale w seminarium decyduje kolejność zgłoszenia.

Serdecznie zapraszamy

poprzednia wersja strony

Stowarzyszenie Gmin Polskich Euroregionu Pomerania | ul. Podgórna 62/U1, 70-205 Szczecin | tel. +48 91 486 07 38 | e-mail: biuro@pomerania.org.pl