Zaproszenie do udziału w polsko- niemieckiej wymianie doświadczeń pn. „Rozszerzenie oferty rekreacyjno - uzdrowiskowej w Euroregionie Pomerania na przykładzie lasu Uzdrowiskowo -Terapeutycznego w Heringsdorfie".

Centra Usługowo- Doradcze Euroregionu Pomerania w Świnoujściu i Greifswaldzie  zapraszają Państwa do udziału w  polsko- niemieckiej wymianie doświadczeń
pn. „ Rozszerzenie oferty  rekreacyjno - uzdrowiskowej w Euroregionie Pomerania na przykładzie lasu Uzdrowiskowo -Terapeutycznego w Heringsdorfie”, która odbędzie się  8.października 2020 roku.
Wydarzenie adresowane jest  m.in. do polskich i niemieckich przedsiębiorców z branży turystyczno-uzdrowiskowej, lekarzy uzdrowiskowych, przedsiębiorców zajmujących się medycyną naturalną, instytucji zarządzających lasami, przedstawicieli  samorządu, osób  zainteresowanych wpływem lasu na zdrowie człowieka . 
Wyjazd ma na celu pokazać w jaki sposób wykorzystując zasoby leśne można stworzyć atrakcyjną ofertę turystyczno –uzdrowiskową, pozwalającą na wydłużenie sezonu turystycznego i wzmacniającą konkurencyjność gospodarki w Euroregionie Pomerania. 
Przedsięwzięcie organizowane jest  w ramach projektu  „Transgraniczna Sieć Centrów Usługowo-Doradczych w  Euroregionie POMERANIA wraz z Powiatem  Märkisch- Oderland w ramach Interregu VA”. Udział w wyjeździe jest bezpłatny. Zapewniamy tłumaczenie symultaniczne.
Program i formularz zgłoszenia są na stronie
 
Termin przesyłania zgłoszeń upływa 28 września  2020.
 
W przypadku pytań osobą do kontaktu jest Katarzyna Rówińska, mail : cud@um.swinoujscie.pl, tel. 727 794 930.
 
Wydarzenie organizowane jest przy zachowaniu reżimu sanitarnego. Ilość miejsc ograniczona , decyduje kolejność przesyłania zgłoszeń.   
Serdecznie zapraszamy do udziału.
 

 


poprzednia wersja strony

Stowarzyszenie Gmin Polskich Euroregionu Pomerania | ul. Podgórna 62/U1, 70-205 Szczecin | tel. +48 91 486 07 38 | e-mail: biuro@pomerania.org.pl