Zaproszenie na premierę filmu „Południowy Bałtyk w ruchomych obrazach” – film oparty na prawdziwej, pomyślnej i zrównoważonej współpracy.

W imieniu partnerów projektu „Południowy Bałtyk w ruchomych obrazach” tj. Uniwersytetu Szczecińskiego oraz Szkoły Wyższej z Wismaru, Uniwersytet Nauk Stosowanych serdecznie Państwa zapraszamy na premierę filmu powstałego w ramach realizacji tego projektu. Przedsięwzięcie to zostało dofinansowane ze środków Programu Południowy Bałtyk 2007-2013.

Film przedstawia najlepsze praktyki i doświadczenia przedsięwzięć zaprojektowanych i zrealizowanych dla dobra regionu, gospodarki, mieszkańców, lepszej i inteligentniejszej dostepności, przynależności, ochrony środowiska i zrównoważonego rozwoju w Polsce, Niemczech, Danii, Szwecji i Litwie (partnerzy programowi).

Podczas spotkania można będzie nie tylko obejrzeć projekcję filmu, ale również wziąć udział w dyskusji mającej na celu wymianę doświadczeń, myśli, oczekiwań w stosunku do przyszłej współpracy w Regionie Morza Bałtyckiego, a także porozmawiać o interdyscyplinarności, transnarodowej i międzykulturowej grze zespołowej ukierunkowanej na podnoszenie wartości tego regionu w zakresie niebieskiego i zielonego wzrostu Unii Europejskiej.

Spotkanie odbędzie się w dniu 20 listopada br.

Miejsce spotkania: Wydział Zarządzania i Ekonomiki Usług Uniwersytetu Szczecińskiego, ulica Cukrowa 8, Szczecin.  

Rejestracja do udziału w premierze filmu trwa do 18 listopada br. 

Rejestracja prowadzona jest przez:

- Monikę Wojtkiewicz (mmwojtkiewicz@gmail.com ) lub

- Laima Gerlitz (laima.gerlitz@hs-wismar.de )

Wszelkie praktyczne informacje oraz program spotkania znajdziecie Państwo w załączeniu.

 


poprzednia wersja strony

Stowarzyszenie Gmin Polskich Euroregionu Pomerania | ul. Podgórna 62/U1, 70-205 Szczecin | tel. +48 91 486 07 38 | e-mail: biuro@pomerania.org.pl