Zaproszenie na seminarium "Podatki oraz składki na ubezpieczenie społeczne przy prowadzeniu jednoosobowej działalności gospodarczej w Niemczech”, 30.10.2015 r., Szczecin

Szanowni Państwo,

 serdecznie zapraszamy Państwa na seminarium dotyczące podatków oraz składek na ubezpieczenie społeczne przy prowadzeniu jednoosobowej działalności gospodarczej w Niemczech. Seminarium organizowane jest przez Urząd Miasta Szczecin w ramach projektu pn. „Transgraniczna Sieć Centrów Usług i Doradztwa Euroregionu Pomerania“ i odbędzie się 30 października 2015 r. w Regionalnym Centrum Innowacji i Transferu Technologii przy ul. Jagiellońskiej 20-21 w Szczecinie. 

Zaproszony przez nas doradca podatkowy przedstawi zagadnienia dotyczące kwestii podatkowych oraz odprowadzania składek na ubezpieczenie społeczne przy prowadzeniu jednoosobowej działalności gospodarczej w Niemczech.

Seminarium adresowane jest do osób, które pragną założyć własną firmę w Niemczech oraz polskich przedsiębiorców z sektora MŚP, którzy chcą rozszerzyć działalność na terenie Niemiec.

Udział w spotkaniu jest bezpłatny. Liczba miejsc jest ograniczona.

W załączniku znajdziecie Państwo zaproszenie, program oraz kartę zgłoszeniową.

Osoby zainteresowane udziałem w seminarium prosimy o wypełnienie karty zgłoszeniowej i przesłanie jej na adres: cud.szczecin@um.szczecin.pl lub faxem na nr: 091 424 51 20 do dnia 26 października 2015 r.W załączeniu zaproszenie (pdf), program (pdf)  i karta zgłoszeniowa (word).

Szczegółowych informacji dotyczących seminarium udzielają pracownicy Biura Prezydenta Miasta Anna Szlesińska i Natalia Woronowicz e-mail: cud.szczecin@um.szczecin.pl, nr tel. 091 424 53 60, 091 435 11 17.

 

poprzednia wersja strony

Stowarzyszenie Gmin Polskich Euroregionu Pomerania | ul. Podgórna 62/U1, 70-205 Szczecin | tel. +48 91 486 07 38 | e-mail: biuro@pomerania.org.pl