Zaproszenie na seminarium "Uznawanie polskich kwalifikacji zawodowych w Niemczech”, 24.09.2015 r. Szczecin

Szanowni Państwo,

serdecznie zapraszamy Państwa na polsko-niemieckie seminarium przygotowane dla sektora małych i średnich przedsiębiorstw na temat uznawania polskich kwalifikacji zawodowych w Niemczech.  Seminarium organizowane jest przez Urząd Miasta Szczecin w ramach projektu pn. „Transgraniczna Sieć Centrów Usług i Doradztwa Euroregionu POMERANIA“ oraz Centrum Usługowo-Doradcze Euroregionu POMERANIA dla powiatów Barnim i Uckermark w Schwedt i odbędzie się 24 września 2015 r. w Regionalnym Centrum Innowacji i Transferu Technologii przy ul. Jagiellońskiej 20-21 w Szczecinie.

Zaproszeni przez nas eksperci omówią prawne i organizacyjne aspekty procesu uznawania polskich kwalifikacji w Niemczech. Po wysłuchaniu referatów będą Państwo mieli okazję do indywidualnych konsultacji z przedstawicielami niemieckich instytucji, którzy udzielą odpowiedzi na Państwa pytania.

Szkolenie skierowane jest do przedsiębiorców, przedstawicieli przedsiębiorstw oraz osób pracujących lub mieszkających w Niemczech.

Udział w spotkaniu jest bezpłatny, organizatorzy zapewniają tłumaczenie symultaniczne na język polski i niemiecki. Osoby zainteresowane udziałem
w seminarium prosimy o wypełnienie karty zgłoszeniowej i przesłanie jej na adres: cud.szczecin@um.szczecin.pl lub faxem na nr: 091 424 51 20 do dnia 21 września 2015 r.

Szczegółowych informacji dotyczących seminarium udzielają pracownicy Biura Prezydenta Miasta Anna Szlesińska i Natalia Woronowicz e-mail: cud.szczecin@um.szczecin.pl, nr tel. 091 424 53 60, 091 435 11 17. W załączeniu zaproszenie na seminarium, program seminarium oraz karta zgłoszeniowa na seminarium w pdf i karta zgłoszeniowa w word.

 

poprzednia wersja strony

Stowarzyszenie Gmin Polskich Euroregionu Pomerania | ul. Podgórna 62/U1, 70-205 Szczecin | tel. +48 91 486 07 38 | e-mail: biuro@pomerania.org.pl