Ułatwienia dostępu

Adres

ul. Podgórna 62/U1

70-205 Szczecin

NIP

852-23-27-365

Numer telefonu

+48 91 486 07 38

Zaproszenie na seminarium online pt. „Podatki w Niemczech – co polski przedsiębiorca wiedzieć powinien”

Logo CUD

Polsko-Niemieckie Centra Usługowo-Doradcze w Strausbergu i w Świnoujściu oraz IHK Ostbrandenburg zapraszają na seminarium online pt. „Podatki w Niemczech – co polski przedsiębiorca wiedzieć powinien” w dn. 25.10.23, godz. 10:00 – 13:00.

Seminarium online skierowane jest przede wszystkim do polskich firm, które prowadzą lub chciałyby rozpocząć działalność na terenie Niemiec i poszukują informacji z zakresu podatków: jakie podatki i opłaty obowiązują w Niemczech? Jak uniknąć podwójnego opodatkowania? Czy trzeba płacić podatki od wynagrodzeń? Jaka siedziba firmy jest bardziej korzystna? Co należy wziąć pod uwagę w przypadku sprzedaży wysyłkowej? W jaki sposób polskie i niemieckie organy podatkowe wymieniają się informacjami?

Na te i wiele innych pytań odpowiada nasz ekspert, radca prawny p. Christof Konrad Barwitzki.

Formularz zgłoszenia:  https://sbcud.net/events/seminarium-online-podatki-w-niemczech-co-polski-przedsiebiorca-wiedziec-powinien-25-10-2023/

Udział w seminarium jest bezpłatny .

Zapisz się do Newslettera

Oświadczam, że wyrażam zgodę na otrzymywanie Newslettera Funduszu Małych Projektów Interreg VI A i proszę o jego przesłanie. Jestem świadomy, że w każdej chwili mogę zrezygnować z subskrypcji Newslettera.