Ułatwienia dostępu

Adres

ul. Podgórna 62/U1

70-205 Szczecin

NIP

852-23-27-365

Numer telefonu

+48 91 486 07 38

Konferencja partnerów z Polski, Niemiec i Izraela

zdjęcie uczestników Konferencji przed Państwowym Liceum Sztuk Plastycznych w Szczecinie

Na początku kwietnia 2024 roku w Szczecinie i w Juchowie odbyła się polsko-niemiecko-izraelska konferencja partnerów. Do Polski przyjechali przedstawiciele placówek młodzieżowych z zaprzyjaźnionej Bawarii i z Izraela. Konferencja miała na celu przygotowanie spotkań młodzieżowych, które odbędą się w bieżącym roku. Pierwsze z nich, z udziałem młodzieży w Państwowego Liceum Sztuk Plastycznych ze Szczecina, Stowarzyszenia I love Kirgistan i Stowarzyszenia EastWest z Bayreuth, odbędzie się w naszym mieście w maju.

Podczas Konferencji partnerzy odwiedzili placówki w Radowie Małym, Łobzie, Juchowie i Szczecinie, w których odbędą się międzynarodowe projekty młodzieżowe. Spotkanie było okazją do omówienia stanu przygotowań partnerów, ale także udziału we wspólnych warsztatach: kulinarnych w Juchowie i graficznych w Pałacu Młodzieży w Szczecinie, które organizatorzy zaproponują również młodzieży.

Konferencja została dofinansowana przez Polsko-Niemiecką Współpracę Młodzieży.  

Logo PNWM

Zapisz się do Newslettera

Oświadczam, że wyrażam zgodę na otrzymywanie Newslettera Funduszu Małych Projektów Interreg VI A i proszę o jego przesłanie. Jestem świadomy, że w każdej chwili mogę zrezygnować z subskrypcji Newslettera.