Szanowni Państwo,
serdecznie zapraszamy przedstawicieli gmin i powiatów – w szczególności osoby zajmujące się ochroną środowiska, strategią rozwoju oraz wdrażaniem zasad gospodarki o obiegu zamkniętym (GOZ) – do udziału w bezpłatnym szkoleniu online pt.
📘 „Change(K)now! – gospodarka obiegu zamkniętego dla samorządów”,
organizowanym w ramach projektu Change(K)now! realizowanego w programie Interreg Baltic Sea Region.
Szkolenie odbędzie się 21 listopada 2025 r. (piątek), w godz. 10:00–11:00 na platformie Zoom.
Spotkanie poprowadzi dr Andrzej Tonderski, Wiceprezes POMInnO Ltd. w Gdyni – ekspert z wieloletnim doświadczeniem w realizacji projektów krajowych i międzynarodowych z zakresu ochrony środowiska, energii i zrównoważonego rozwoju.
Podczas szkolenia omówione zostaną praktyczne rozwiązania dotyczące wykorzystania opakowań wielorazowych w trzech kluczowych obszarach:
- catering instytucjonalny,
- wydarzenia i eventy,
- dostawy na wynos.
To doskonała okazja, aby poznać inspirujące przykłady wdrażania rozwiązań GOZ w regionie Morza Bałtyckiego oraz wymienić doświadczenia z przedstawicielami innych samorządów.
📝 Zgłoszenia przyjmujemy do 14 listopada 2025 r. poprzez formularz rejestracyjny: [link do formularza]
Link do spotkania zostanie przesłany uczestnikom w przeddzień szkolenia.
Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, jednak liczba miejsc jest ograniczona.

📅 Data: 21 listopada 2025 r.
🕓 Godzina: 10:00–11:00
💻 Miejsce: platforma Zoom
👤 Prowadzący: dr Andrzej Tonderski
Projekt Change(K)now! jest współfinansowany z Unii Europejskiej w ramach Programu Interreg Region Morza Bałtyckiego. Główny cel projektu to zmiana sposobu postrzegania systemu dostaw żywności i przejście z jednorazowego użytku na system obiegu zamkniętego lub wielokrotnego użytku.



