Ułatwienia dostępu

Adres

ul. Podgórna 62/U1

70-205 Szczecin

NIP

852-23-27-365

Numer telefonu

+48 91 486 07 38

Webinarium dot. Funduszu Małych Projektów Interreg VI A

Szanowni Państwo,

Serdecznie zapraszamy do udziału w spotkaniu informacyjnym dot. Funduszu Małych Projektów Interreg VI A w nowej unijnej perspektywie.

Organizatorem spotkania jest Główny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Szczecinie działający przy Urzędzie Marszałkowskim Województwa Zachodniopomorskiego. Webinarium odbędzie się w dniu 07.09.2023 r.  godz. 11:00 – 12:00.

Wraz z naszymi parterami z Kommunalgemeinschaft Europaregion Pomerania e.V. zaprezentujemy Państwu najważniejsze założenia FMP zarówno dla Celu Szczegółowego 4.6 „Kultura i zrównoważona turystyka” (Zarządzający – Stowarzyszenie Gmin Polskich Euroregionu Pomerania) oraz celu szczegółowego 6.3 „Wzmocnienie zaufania” – (Zarządzający – Kommunalgemeinschaft Pomerania e.V.).

Spotkanie będzie prowadzone w j. polskim.

Szczegółowe informacje znajdziecie Państwo pod tym adresem:

https://rpo.wzp.pl/o-programie/konferencje-i-szkolenia/webinarium-fundusze-europejskie-na-wspolprace-transgraniczna-fundusz-malych-projektow-interreg-vi

Zapraszamy!

Zapisz się do Newslettera

Oświadczam, że wyrażam zgodę na otrzymywanie Newslettera Funduszu Małych Projektów Interreg VI A i proszę o jego przesłanie. Jestem świadomy, że w każdej chwili mogę zrezygnować z subskrypcji Newslettera.