Ułatwienia dostępu

Adres

ul. Podgórna 62/U1

70-205 Szczecin

NIP

852-23-27-365

Numer telefonu

+48 91 486 07 38

Zapraszamy do udziału w szkoleniu PNWM nt. rozliczania projektów online

screen strony logowania do portalu OASE

Szanowni Państwo,

z uwagi na nowe procedury rozliczenia projektów PNWM złożonych przez system OASE i pojawiające się liczne pytania dotyczące rozliczenia i błędy w rozliczeniu finansowym, zapraszamy Państwa do udziału w warsztatach.

W sposób prosty i przyjazny przypomnimy jak złożyć skutecznie wniosek o dotację projektu, ale przede wszystkim skupimy się na elementach rozliczenia projektu.

Szkolenie organizuje Stowarzyszenie Gmin Polskich Euroregionu Pomerania wraz z Książnicą Pomorską. Przeznaczone jest ono zarówno dla osób, które jeszcze nie rozliczały projektów online jak i tych, które pierwsze doświadczenia mają za sobą. Przy okazji warsztatów z rozliczania online postaramy się przybliżyć Państwu najważniejsze przesłanki dofinansowania i realizacji projektów PNWM.

Szkolenie ma charakter warsztatowy, prosimy zabrać ze sobą laptopy.

Szkolenie odbędzie się 04.06.2024r. w Szczecinie w Książnicy Pomorskiej ul. Podgórna 15/16 (aula III piętro) w godzinach 10.00-13.00.

Zgłoszenia przyjmujemy poprzez FORMULARZ do 24 maja 2024r.

Zapisz się do Newslettera

Oświadczam, że wyrażam zgodę na otrzymywanie Newslettera Funduszu Małych Projektów Interreg VI A i proszę o jego przesłanie. Jestem świadomy, że w każdej chwili mogę zrezygnować z subskrypcji Newslettera.