Ułatwienia dostępu

Adres

ul. Podgórna 62/U1

70-205 Szczecin

NIP

852-23-27-365

Numer telefonu

+48 91 486 07 38

VIII edycja konkursu o Polsko-Niemiecką Nagrodę Młodzieży 2024-2026 „Młodzież lokalnie: genialnie!”

Szanowni Państwo, 

wystartowała VIII edycja konkursu o Polsko-Niemiecką Nagrodę Młodzieży 2024-2026 „Młodzież lokalnie: genialnie!”, której tematem przewodnim jest zaangażowanie młodzieży w wolontariat na rzecz społeczności lokalnej. Tym razem do udziału zapraszamy osoby pomiędzy 15 a 26 rokiem życia. To właśnie osoby młode w tej edycji opracowują, planują i realizują swoje pomysły na polsko-niemieckie projekty lokalne!

W środę 29 maja, o godzinie 16:00 odbędą się konsultacje online “Polsko-Niemiecka Nagroda Młodzieży 2024-2026. Wszystko, o co chcecie zapytać.”, podczas których pracowniczki i pracownicy Polsko-Niemieckiej Współpracy Młodzieży odpowiedzą na wszelkie pytania dotyczące regulaminu, warunków uczestnictwa, kryteriów oceny projektów oraz ich dofinansowania. Na konsultacje serdecznie zapraszamy zarówno osoby młode zainteresowane (ale niekoniecznie zdecydowane!) udziałem w konkursie, jak i osoby dorosłe, które chciałyby uzyskane informacje przekazać dalej młodzieży.

Spotkanie odbędzie się na Zoomie w języku polskim i niemieckim i będzie tłumaczone symultanicznie.

Tutaj link do zapisów.

Więcej o konkursie można przeczytać tutaj.

Zapisz się do Newslettera

Oświadczam, że wyrażam zgodę na otrzymywanie Newslettera Funduszu Małych Projektów Interreg VI A i proszę o jego przesłanie. Jestem świadomy, że w każdej chwili mogę zrezygnować z subskrypcji Newslettera.